Prosimy o wypełnienie formularza i wybranie opiekuna merytorycznego!
Doświadczona specjalistka ds. marketingu z ponad 10-letnim stażem. Przez ostatnie 3 lata mam przyjemność pracować dla uznanego wydawnictwa edukacyjnej Ei System, gdzie jako Marketing Manager przyczyniam się do rozwoju marki i promocji produktów edukacyjnych.
Bogate doświadczeniu w obszarze marketingu, zdobyłam pracując dla wielu firm z różnorodnych branży. Ostatnie 5 lat spędzone w sektorze edukacyjnym, pozwoliło mi zdobyć głęboką wiedzę na temat potrzeb zarówno uczniów, jak i nauczycieli na każdym etapie nauczania. Jestem inicjatorką ogólnopolskiego konkursu dla szkół ponadpodstawowych "Droga do przyszłości", który już w pierwszej edycji odniósł ogromny sukces. Jako Kierownik projektu "Droga do Przyszłości", z pasją wspieram rozwój edukacji, kreując innowacyjne strategie marketingowe i tworząc inspirujące kampanie, które pomagają kształtować przyszłość młodych ludzi. Moja praca nie tylko zwiększa świadomość marki Ei System, ale również przyczynia się do rozwoju edukacji uczniów i nauczycieli.
Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze na wydziale matematyki. Od 2000 roku na stałe związana z Zespołem Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Pogorzeli jako nauczyciel matematyki, fizyki oraz przedmiotów zawodowych w technikum o profilu informatycznym. Szkoleniowiec w Niepublicznym Centrum Szkolenia Nauczycieli Zyta Czechowska specjalni.pl. Autorka artykułów opublikowanych na łamach takich magazynów jak TIK w Edukacji, Dyrektor Szkoły, Domena, Dobre Praktyki oraz Biblioteka Publiczna. Testerka sprzętu i oprogramowania. Uczestniczka jak i prowadząca warsztaty w projektach szkolnych oraz na konferencjach na terenie całego kraju. Występowała na najważniejszych konferencjach dla nauczycieli i dyrektorów w całej Polsce m.in.: Kongres TIK w Edukacji, Ogólnopolskie Zloty Innowacyjnych Nauczycieli i Dyrektorów, Lepsza Edukacja, Majowe Mrozy w Warszawie, Konferencja Administratorów Szkolnych Sieci Komputerowych, Laboratoria Przyszłości dla Praktyków, a także Nowoczesne Technologie w Służbie Cyfrowej Szkoły i Administracji. Od września 2017 roku posiadająca tytuł Microsoft Innovative Educator Ekspert nadawany przez firmę Microsoft najbardziej innowacyjnym nauczycielom na świecie. W marcu 2018 roku na zaproszenie Microsoft brała udział w międzynarodowej konferencji E2 Education Exchange w Singapurze. Trenerka i edukatorka, pasjonatka nowych technologii i programowania. Członkini Polskiego Towarzystwa Informatycznego, Sekcji Informatyki Szkolnej oraz grupy SuperBelfrzy RP, posiadająca tytuł OSEHero. Trzykrotnie wyróżniona przez Szerokie Porozumienie na Rzecz Umiejętności Cyfrowych w Polsce wpisem na listę 100 osób, które w wybitny sposób przyczyniły się do rozwoju umiejętności cyfrowych w Polsce w 2019, 2021i 2022 roku. Certyfikowana trenerka firmy Promethean, firmy INTEL z dziedziny sztucznej inteligencji, otrzymała również certyfikacje firmy Skriware. Autorka podręcznika do Informatyki rozszerzonej dla szkoły ponadpodstawowej wydawnictwa Helion. Autorka fanpage PANI Informatyk. Jej największym zainteresowaniem oprócz nowych technologii jest druk 3D, którym zajmuje się od 2013 roku. Szkoli młodzież i dorosłych omawiając tajniki zarówno sprzętu oraz druku 3D, jak i modelowania oraz projektowania modeli przestrzennych. Jako pasjonatka druku 3D została ekspertką w projekcie Laboratoria Przyszłości w praktyce.
Absolwent kulturoznawstwa w Instytucie Kultury Polskiej na Uniwersytecie Warszawskim oraz Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej UW. Koordynator projektów edukacyjnych. Obecny prezes Stowarzyszenia Młodych Dziennikarzy „Polis”.
Trener kompetencji medialnych i cyfrowych łączący zaangażowanie w trzecim sektorze ze współpracą z biznesem. Współpracował ze Stowarzyszeniem Młodych Dziennikarzy „Polis”, Kampanią „Bez Nienawiści”, Stowarzyszeniem Miasta w Internecie, Geek Girls Carrots i Amnesty International. Obecnie trener, edukator i specjalista do spraw dydaktycznych w Centralnym Domu Technologii w Warszawie. Działający przede wszystkich w obszarze kompetencji medialnych i cyfrowych oraz metody STEAM. Autor scenariusza zajęć, projektów i działań edukacyjnych dla nauczycieli, młodzieży i dorosłych. Po wyjściu z sali szkoleniowej, badacz terenowy.
Jeden z prekursorów polskiej e-edukacji, specjalizacja zarządzanie wiedzą, e-learning, Design Thinking. Absolwentka Politechniki Warszawskiej, North East Wales Institute of Higher Education, Szkoły Głównej Handlowej. Ekspert w zakresie kształcenia na odległość oraz wykorzystania nowych mediów w edukacji. Specjalista w zakresie zarządzania wiedzą. Lider polskiego e-learningu. Autorka ponad stu publikacji naukowych oraz kilkudziesięciu publikacji popularno – naukowych z zakresu e-edukacji. Od 17 lat inspirator, projektant i strateg rozwiązań w zakresie e-edukacji oraz zarządzania wiedzą w wielu polskich przedsiębiorstwach, szkołach, organizacjach pozarządowych. Kierownik i konsultant projektów edukacyjnych oraz e-learningowcyh.. Aktywny trener i wykładowca. Doradca MEN, MC, MNiSW.
prof. nadzwyczajny pełni funkcję zastępcy dyrektora Instytutu Fizyki Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Prowadzi interdyscyplinarne badania naukowe w obszarze fizyki jądrowej, chemii i medycyny wykorzystując zjawisko anihilacji pozytonów. Zajmuje się też projektowaniem 3D oraz drukiem 3D pracując w Laboratorium druku 3D w Centrum Ecotech Complex. Jest popularyzatorką nauki silnie związaną ze środowiskiem nauczycieli. Współtworzy materiały edukacyjne.
Do niedawna zastępca dyrektora departamentu Ministerstwa Edukacji Narodowej, gdzie odpowiadał za innowacje w edukacji. Absolwent UW, studiów doktoranckich APS oraz Top Public Executive IESE Business School w Barcelonie. Polski delegat do Komitetu Polityki Edukacyjnej OECD, ekspert Agencji Komisji Europejskiej: Research Executive Agency, Innovation and Networks Executive Agency oraz członek Zespołu Edukacji Medialnej przy Komitecie Badań Pedagogicznych Polskiej Akademii Nauk. Przez członków kapituły SPRUC uznany za jedną ze 100 osób, które w największy sposób przyczyniły się do rozwoju kompetencji cyfrowych w Polsce.
Jest trenerem, fizykiem i informatykiem, pasjonatem nowoczesnych technologii. Dawniej nauczyciel. Obecnie ekspert ds. edukacji w Poznańskim Centrum Superkomputerowo-Sieciowym, oraz Sieci Edukacji Cyfrowej KOMETA.
Laureatem listy 100 osób, które przyczyniły się do podnoszenia umiejętności cyfrowych w Polsce wyłanianego co roku przez Porozumienie na Rzecz Umiejętności Cyfrowych. Jest współautorem gry Scottie Go – światowego hitu do nauki programowania dla najmłodszych oraz zestawu – gry edukacyjnej BeCREO KiT oraz wielu scenariuszy edukacyjnych.