Prosimy o wypełnienie formularza i wybranie opiekuna merytorycznego!

Do przyszłości

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Uncategorized

Wyniki drugiego etapu Konkursu Droga do Przyszłości

Szanowni Uczniowie, Nauczycielki i Nauczyciele,

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim Zespołom, które wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie „Droga do Przyszłości”. Wasza zaangażowana praca i determinacja sprawiły, że ten konkurs był niezwykle inspirującym wydarzeniem.

Chociaż tylko 15 spośród 50 zespołów przeszło do ostatniego finałowego etapu, to każdy zespół, który podjął wyzwanie, zasługuje na uznanie za wysiłek i kreatywność, jaką włożył w swoje projekty. Wasza inicjatywa, pomysłowość i zaangażowanie są prawdziwym wkładem w budowanie lepszej przyszłości.

Dla tych zespołów, które nie przeszły do kolejnego etapu, pragniemy powiedzieć, że wasza determinacja i praca były godne podziwu. Pamiętajcie, że każdy krok naprzód jest częścią waszej drogi do sukcesu, a doświadczenie zdobyte podczas tego konkursu na pewno będzie cenne w waszych przyszłych wysiłkach.

Składamy serdeczne gratulacje dla 15 zespołów, które awansowały do finałowego etapu! Wasza wytrwałość, pasja i umiejętności zapewniły Wam zasłużone miejsce w etapie finałowym. Życzymy Wam dalszego sukcesu i inspirującej pracy w kolejnych etapach konkursu.

Razem tworzycie przyszłość, pełną nowych możliwości i wyzwań. Jesteśmy dumni z waszego zaangażowania i gotowi wspierać Was w waszych dalszych przedsięwzięciach.

Organizatorzy Konkursu „Droga do Przyszłości”

Lista Zespołów zakwalifikowanych do etapu półfinałowego>>

Pokaż wszystkie aktualności

Partnerzy konkursu

Corinth Fundacja edTech Poland

Patronat honorowy

Minister Edukacji i Nauki Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi ORE | Centrum Rozwoju Edukacji GovTech WAT | Wojskowa Akademia Techniczna Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Poznania

Patronat naukowy

PPNT UMCS Uniwersytet Technologiczno-humanistyczny Politechnika Poznańska Collegium Humanum

Patronat konkursu

Polskie Towarzystwo Informatyczne Fundacja STEAM Centralny Dom Technologii PFR Fundacja

Patronat medialny

Głos Nauczycielski Przegląd Techniczny - Gazeta Inżynierska Centrum Druku 3D Radio Poznań MC Radio TVP3 Poznań TIK w edukacji

Patron merytoryczny

Organizator konkursu:

EI System

Ei System Sp. z o. o.
ul. Św. Michała 43, 61-119 Poznań
NIP: 779-24-28-408

Biuro Obsługi Klienta
Telefon: (61) 817 50 50
E-mail: kontakt@doprzyszlosci.com

Banach 3D Nr1 w 3D